Sestdiena, 2022. gada 2. jūlijs

BH piezīmes [Sticky notes]

Google search

Sticky notes

Latvijas notariāts

Ar drošākām pilnvarām notāri novērsīs krāpšanas iespējas

Vidējie 500 krāpšanas gadījumu gadā ir bijuši par iemeslu, kādēļ lētticīgi cilvēki ir zaudējuši savus nekustamos īpašumus. Par krāpnieku upuriem visbiežāk kļūst veci cilvēki, kuri nepārzinot aktuālo juridisko kārtību, var viegli palikt bez mitekļa. Tiek pievilti arī cilvēki, kuri paļaujas uz mutiskiem solījumiem vai devuši pārlieku lielu rīcības brīvību darījumu starpniekiem, diemžēl arī paziņām, radiniekiem vai draugiem.

Lai ierobežotu krāpniecības izplatīšanos, Latvijas Zvērinātu notāru padome ir radījusi un no šā gada 1.jūlija ieviesusi jaunas dokumentu veidlapas, kas novērsīs viltošanas iespējas. Līdzīgi kā naudas zīmes, vīzas un citi oficiālie dokumenti, jaunās veidlapas būs gatavotas pēc jaunākajiem papīra dokumentu drošības standartiem. Tās būs tikai Latvijas Zvērinātu notāru rīcībā un nodrošinās uz jaunajām veidlapām izdoto dokumentu īstumu un tiesiskumu.

Lai iepazīstinātu ar īpašām pazīmēm, kas jāņem vērā, lai atpazītu viltotu pilnvaru no īstas, Latvijas Zvērinātu notāru padome aicina žurnālistus uz jauno veidlapu prezentāciju. Tā notiks 5.jūlijā plkst. 13.00, notāru birojā Pulkveža Brieža iela 6-2.

Pasākumā piedalīsies Latvijas Zvērinātu notāru padomes priekšsēdētāja Ilze Pilsētniece, notāre Kristīne Višinska, veidlapu ražotājfirmas Curtis Fine Papers (Anglija) pārstāvis Ingus Pļaviņš un citi.

Turklāt, lai cilvēki par krāpšanās upuriem nekļūtu savas lētticības un nezināšanas dēļ, LZNP uzsāk arī informēšanas akciju “Pajautā notāram!“. Pasākumā žurnālisti tiks iepazīstināti ar viegli uztveramiem, ikvienam saprotamiem informatīviem materiāliem, kas palīdzēs orientēties ikdienā svarīgākajos juridiskajos jautājumos.

Informāciju sagatavoja Zanda Sadre, Latvijas Zvērinātu notāru padomes pārstāve.

Laipni lūdzam Latvijas notāru oficiālajā mājas lapā!

RSS barotnes: Jaunumi, Jautājumi.

BH @ 2006. gada 4. decembris [18:01:14]

1 komentārs :

Arnolds @ 2006. gada 4. decembris [18:02:38]

Jēee - super!

Komentāra pievienošanas forma:

TrackBack:

www.neb.ija.lv

Sticky notes

Add to Technorati Favorites!

StumbleUpon Toolbar

Add to del.icio.us

Sphere It

counter

This Page Is Valid XHTML 1.1!

nogalē Alfa mazgmašīnas mouse laikmetā KATALOGS

Time to render page: 0.009