Kopš tā laika arī hakeri vai parasti cilvēki, kam bija daudz zināšanu, varēja izdomāt, kā izvilināt kredītkartes informāciju no cilvēkiem. Hakeri var uzlauzt datorsistēmas, lai dabūtu karšu datus. Šādi veidi kā izvilināt kredītkaršu datus nav nekāds lielais noslēpums, jo lielākā daļa cilvēku, kas ar to nodarbojas izveido teiksim tādu pašu lapu kāda ir e-veikalam ar ailītēm, kuras cilvēkam ir jāaizpilda stāstot, ka it kā bijušā hakeru uzbrukuma dēļ serverim ir zaudēti lietotāju dati, tāpēc tev ir vēlreiz jāievada dati par sevi, lai varētu sistēmu atjaunot. Protams, ka tas tā īstenībā nav un veikali nekad neprasītu cilvēku datus tādā veidā, ja tie būtu nozuduši. Ļaundarim, kas vēlas izvilināt kredītkartes datus vajag dabūt arī e-pastu adreses lielos daudzumos, lai varētu izsūtīt cilvēkiem e-pastus, kuros būtu rakstīts, ka mēs esam ‘nozaudējuši’ tavus datus. Kad e-pasti ir nosūtīti, tad tikai vien atliek gaidīt, kad tev uz e-pastu atnāks kredītkartes informācija un arī informācija par personu, kura ir aizpildījusi ailītes viltotajā lapā, jo hakeris izdara tā, ka informācija, kuru tu ievadi nonāk viņam uz e-pastu. Tālāk kad hakeris ir dabūjis šos datus, viņš brīvi var iepirkties ar tiem internetā vai arī, ja ir pieeja kontam, tad pārskaitīt naudu sev. Mūsdienās jau e-veikalu samaksas sistēmas ir nedaudz drošākas salīdzinoši kādas tās bija sākumā, tas nozīmē, ka nav tik viegli – samaksā un gaidi savu preci, bet teiksim veikals, kurā tu iepirkies pazvana tev un uzdod jautājumus uz kuriem tev ir precīzi jāatbild (jautājumi tiek prasīti par personu, kam pieder kredītkarte). Bet tādas opcijas nav visās sistēmās, bet hakeri arī tādas šad tad var apiet ;) Ir arī plaši pazīstamais interneta veikals/izsole – eBay, kurā ir vairāki miljoni reģistrētu cilvēku. Šo kompāniju hakeri ir iecienījuši, jo ļoti daudz ASV iedzīvotāji izmanto šo veikalu, tāpēc arī vieglāk ir izvilināt kredītkaršu datus.

Ir vēl firma WesternUnion caur kuru var veikt pārskaitījumus internetā gandrīz uz jebkuru valsti. Bet šeit ir tāda sistēma, ka pēc pārskaitījuma tev ir jāpazvana uz bezmaksas tālruni, lai apstiprinātu pārskaitījumu. Ir protams vēl visādi veidi, vietas kur un kā tu vari izvilināt un izmantot zagto karšu datus. Daudzi hakeri arī spēj klonēt kredītkartes ar aparātu, kurš saucās MSR, bet to atkal ir pagrūti dabūt.

Jūsu zināšanai es silti iesaku nemēģināt šādas lietas, bet gan uzmanīties no tām un no visādiem aizdomīgiem e-mailiem. ŠĀDAS AKTIVITĀTES IR PRETLIKUMĪGAS. Interesenti var arī aplūkot šādus IRC serverus, kur visi CARDERI tup, lai veiktu apmaiņas ar karšu datiem vai iemainītu teiksim viltotu bankas lapu pret karti u.t.t.

1) irc.unixirc.net, kanāls #ccpower
2) irc.madunix.net, kanāls #ccpower
3) irc.undernet.org, kanāls #ccpower, #banking, #carding, #ebay un vēl pārītis..

vnz