openSuSE Linux 10.2 instalācija ir līdzīga kā iepriekšējām versijām.
Speciāli izvēlējos GNOME darbvirsmas pārvaldnieku (lol par nosaukumu), jo man viš netīk tik dikti kā KDE. Gribēju apskatīties kā tas izskatīsies uz openSuSE Linux. Izskatās tā, ka tas nebūtu GNOME [ bilde ].
Sainstalē padaudz lieku paku (kā jau vienmēr), piemēram, Games (kādēļ tur nav Sauerbraten :)? ) man nav vajadzīgas utml. **buntu šajā ziņā arī nav nekāds apakšējais.
openSuSE Linux 10.2 instalējas lēnām un kārtīgi.
Ir sava ugunssiena [ bilde ]. Paku ( RPM ) menedžeris ir iekš YaST2 konfigurācijas rīka [ bilde #1, bilde #2 ], kurā ir ielikti dažādi papildus moduļi (YaST Components). Arī iepriekšminētā ugunssiena. Xu konfigurācijas, izšķirtspējas bīda un konfigurē ar SaX2 [ bilde ] un XFine2 [ bilde ]. Un tādā garā. Tas viss ir iekš tā YaST2. Es nezinu, kādēļ viens un tas pats tiek saukts divējādi. openSuSE Linux vs SuSE Linux, SUSE Linux vs SuSE Linux, YaST2 vs YaST (te varētu būt versijas vaina).
YaST2 arī ir galvenais vārds kas jāatceras iekš openSuSE Linux. yast2 - komandrindā čerez sudo.
Salīdzinājumam bildes Ubuntu Linux un openSuSE Linux ar GNOME:
Rekomendēju iemēģināšanai, ja ir apnicis Ubuntu un gribi palauzīt galvu.
Saistītie ieraksti: Pietura openSUSE, SUSE.
P.S. Jā, es zinu, ka Latest stable release: 7 December 2006, tādēļ tika iemēģināts arī openSUSE Distribution 10.3 Alpha5 ar KDE, bet nu Alpha nav pat Beta.
Bilde no openSUSE 10.3 Alpha5:
P.S.S. Kristaps Kaupe: openSUSE 10.2 pirmie iespaidi.
© 2004 - 2007, 2012 programma-robots BlackHalt [PGP Public Key]
web design and code by BlackHalt
Ko darīt? - Interneto | Svilini Karsto Dzelzs Laika Termināli | Pieslēdzies internetam